Par mums

SIA LDDD ir nodibināta 2006.gadā, šis uzņēmums ir daudz nozaru kompanija, kas speciālizējas dažādu ķīmisko un veļās mazgašānas iekratu uzstadīšanu un apkalpošanu, tajā skaitā:

  • Projektēšana un individuāla iekārtu atlase kīmiskām tīritavam un veļas mazgašanas uzņēmumiem.
  • Tehnoloģikā darba projekta plāna.
  • Objekta plānošana un iekārtu uzstādīšana saskaņā ar esošām normam un prasībam
  • Pilna plānošanas darbu izpilde.
  • Konsultācijas par ķimisku tīritāvu un veļas mazgažas procesu organizāciju un iekārtu eksplotāciju.
  • Iekārtu un nepieciešamo aksesuāru piegāde.
  • Montāžas un darba iekārtu eksplotācijas sākšanas darbi.
  • Klienta darbinieku apmācība.
  • Garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.

Vairāku darbības gadu laikā SIA LDDD ir uzkrājusi nenovērtējamu pieredzi dažādu veļās tītitāvu, uzņēmumu, kam ir savas veļas tīrīšanas iekartas ka arī mazu veļas mezgāšanas uzņēmumu iekartu projetešana, renovešanā un apgādi ka arī pašapkalpošanas segmentā apkalpošana.

Mēs strādajam un izplatam tikai pārbaudītu ārzemju uzņēmumu zīmolus, kas nodrošina labāko kvalitāti, drošību un ekonomiskumu eksplotācija, kas atbilst labākam pasaules un Eiropas standartiem gan klvalitātes gan ekonoģijas ziņā.

Mūsu uzņēmums ir oficiāls pārstāvis plaši pazistamiem uzņēmumiem, kas ražo preces veļas mazgažanas uzņēmumiem un ķīmiskām tīritāvam kā piemēram JENSEN (Vācija), IMESA (Itālija), BOWE(Vācija), MULTIMATIC(Vācija), VEIT(Vācija), CAMPTEL(Itālija) un citi.

Industriālām veļas mazgašas fabrikam, kuru ikdienas darba apjomi ir mērami ar vairākam tonnam, mēs piedāvājam augstas kvalitātes iekārtas, kas ražotas JENSEN-GROUP. JENSEN veļas iekārtas, uzlabo veiktspēju un ir ar maksimālo automatizācijas pakāpi, samazinot līdz minimumam personāla skaitu, kuri strādā uzņēmumā. Rkasturīga īpatnība, ka Jensen iekārtas samazina  izmaksas un ūdens, elektrības un tvaika pateriņu. JENSEN kompānija pastāvīgi ievieš savā produktu klāstā novatoriskus progresīvas tehnoloģijas, kas atspoguļojas iekārtu projektēšanā, kas ļauj to pamatoti saukt par numur viens zīmolu veļas mazgātavu biznesā.

Nepieliem veļas mazgašanas uzņēmumiem un kīmiskam tīrītāvam, tajā skaitā, kas darbojas vienīcu sektorā, sanatoriju un citu ietāžu apkalpošanas, ka arī pašapkalpošanas uzņēmumiem mēs piedāvajam iekartas no IMESA Italija.

Baltijas tirgu mēs izplatam un pārstavam ķīmiskās tririšanas iekartasd no BOWE Textile Cleaning GmbH (Vācija) un MULTIMATIC GmbH (Vācija)Kīmiskās tīrišanas iekārtas BOWE un MULTIMATIC ir ar dažadiem darba apjomiem sniedz izcilu sniegumu jebkura līmeņa uznēmumos.

Veļas mazgašanas iekārtas BОWE un MULTIMATICtā ir tehnika, kas ie noteikusi pasaules kavalitātes standartus darbības ražigumā un rentabilitātē, lietošanas ērtumā un kvalitāre, tā ir atslege ekoloģiski tīrai ķīmiskai tīritāvai.

Savā darbībā SIA LDDD balstas uz gadiem pārbaudītu veiksmīgas darbības principu – nodrošināt klientu ar visu nepieciešamu uzņēmuma ilgadējai veiksmīgai darbībai.

Mēs sniegsim Jums atbalstu profesionāla projekta sagatavošanā, kas sevī ietver arī esošu telpu rekonstrukciju un modernizāciju, ka arī sniegsim konsultācija par opitālo iekārtu izvēli un izkartojumu jaunās telpās vai esošās. Jūsu izvēlēta tehnika un iekartas tiks piegādātas noteiktā termiņā, ka arī profesionāli uzstādītas un sniegsim atbalstu un konstultācijas kā aizsākt darbību ar jaunām iekartam, ka arī iekartam tiks sniegta gan garantijas, gan pēcgarantijas.

Mūsu klientu vidū ir:

LINDO grupa ( Rīga), IMA-Serviss( Rīga), SenServiss(Rīga), Kliners(Rīga), Sano Firma(Valmiera), Kristall(Daugavpils), Foritas(Kaunas, Lietuva), Kompaniju grupa «Риквэст» (Krievija), medicinas centri un slīmnicas, viesnīcas un sanatorijas, sporta klubi un SPA saloni un citi.

SIA LDDD rīcībā ir sava noliktava Rīgā, kurā ir bagāts klāsts ar rezerves detaļam un citam precem, dažadam glūdināšanas iekārtam un citam. SIA LDDD nodrošina ārtru un oparatīvu rezerves daļu un citu preču piegādi un uzstadīšānu saviem klientiem, apzinoties, ka veļas mazgašanas uzņēmumiem ir jānodrošina nepārtrauktu darbību.